• facebook
  • google

Pastatų šiltinimas uždarų ir atvirų porų purškiama poliuretano puta SUSISIEKITE SU MUMIS! +370 674 72 285 arba info@termocele.lt

Nusprendėte, kad pakaks mokėti žvėriškus pinigus už šildymo sąskaitas, norite gyventi šiltai ir patogiai, negirdėti triukšmo, tausoti aplinką,- rinkitės pastato apšiltinimą purškiama poliuretano puta. Tai ilgaamžis sprendimas, pateisinsiantis didžiausius Jūsų lūkesčius.

Pasiruošėte apšiltinti patalpas iš vidaus, bet nesutvarkyta vandentiekio ir kanalizacijos instaliacija? Ne bėda- siūlome vandentiekio, nuotekų tinklų montavimo-pravedimo, smulkaus suvirinimo paslaugas. Taip pat pajungiame kieto kuro katilus, išvedžiojame grindų šildymo vamzdelius.

Šiltinimas poliuretano puta

Papildomos paslaugos

Iki 40% šilumos yra prarandama per stogą, tad įdiegus oro ir garų barjerą bei pakankamą šiluminės izoliacijos sluoksnį galite nemažai sutaupyti šildymo sezono metu, o vasaros metu mėgautis gaivia vėsa.

Prastai izoliuota perdanga- plonina Jūsų kišenes, nes šiltas oras, kildamas į viršų yra prarandamas taip pat greitai, kaip ir prastai izoliuoto stogo atveju. Jei virš perdangos įrengtos gyvenamosios patalpos termo-akustinė atvirų porų purškiamo poliuretano izoliacija leis Jums mėgautis tyla ir komfortu.

Apie 30% šilumos prarandama per sienas, geriausia jas apšiltinti iš išorės uždarų porų purškiama poliuretano puta. Taip sutaupoma gyvenamoji erdvė, namo konstrukcija išlaikoma šiltojoje zonoje, nereikia papildomo garo ir vėjo barjero, o akustinės izoliacijos savybės neleidžia lauko triukšmui patekti į vidų.

Apie 20% šilumos prarandama per grindis. Nors šilumos nuostolis nėra didelis, izoliavus grindis uždarų porų poliuretano puta stipriai padidinamas komfortas.

Dėl dažnu atveju nelygaus pamato paviršiaus geriausias sprendimas šiltinant pamatą rinktis uždarų porų poliuretano putą. Dėl mažo vandens įgeriamumo ir šiluminio laidumo, ši izoliacija išlaikys namo pamatą sausą ir šiltą visus metus.