Apie mus

Mūsų šeimos verslas įsikūręs Širvintų rajone ir atlieka apšiltinimo darbus visoje Lietuvoje! Mūsų tikslas yra suteikti aukščiausios kokybės apšiltinimo paslaugas uždarų bei atvirų porų purškiama poliuretano puta. Šiltinimo poliuretano puta srityje jau dirbame keturis metus ir esame apšiltinė daugiau nei 100 įvairios paskirties pastatų visoje Lietuvoje! Ypatingą dėmesį skiriame mažo ir vidutinio dydžio pastatų savininkams, kadangi puikiai suprantame, kad individualiam atvejui pritaikytas sprendimas gali atnešti geriausią rezultatą: padėti Jums taupyti energiją ir pinigus, jaustis daug komfortiškiau tiek žiemą, tiek vasarą, išvengti kenkėjų, grybelio, pelėsio, netgi sutaupyti erdvės Jūsų namuose. Tad jei norite apsišiltinti namus purškiama poliuretano puta, kreipkitės į mus, skirsime Jums ir Jūsų objektui visą savo dėmesį.

Didelio tankio, uždarų porų struktūros puta labiausiai tinka medžio ir metalo konstrukcijoms, lakštams bei betonui ar mūrui izoliuoti. Šios putos šiluminis laidumas λ = 0.022 – 0.026 W / m2K. Taikymo sritys: termo-akustinė, drėgmei atspari pastatų lubų, sienų, stogų, grindų, pamatų, metalinių talpų išorės ir vidaus izoliacija.

Vidutinio tankio, atvirų porų struktūros putos šiluminis laidumas λ = 0.034 – 0.036 W / m2K. Tai termo-akustinė poliuretano puta, savo sudėtyje galinti turėti atsparumą ugniai suteikiančių priedų. Ši puta taikoma pastatų viduje palėpėms, stogams, luboms, pertvaroms izoliuoti.

Poliuretano putai pagaminti naudojamas GAMA putų maišytuvas. Ši sistema skirta darbui sunkiai pasiekiamose vietose. Įrenginyje yra du kaitinimo blokai, užtikrinantys nepertrūkstamą ir kokybišką darbą, suteikiant pastovią žaliavos temperatūrą iki 45 metrų atstumu nuo paties įrenginio. Įrenginio gamintojas turi didesnę nei 20 metų patirtį rinkoje ir garantuoja jo kokybę. Naudojant šią įrangą mes greitai ir kokybiškai atliekame purškimo poliuretano puta darbus.

caret-down caret-up caret-left caret-right

Esame patenkinti šia technologija. Užpurškus namą tapo šilčiau, sumažino išlaidas šildymui bei kondicionavimui

Izoliavus seną namą poliuretano puta, mums prireikė ventiliacijos, puiki izoliacija, rekomenduoju visiems

Užpurškus poliuretano puta namą, netik apšildė patalpas ir sutaupė išlaidas, bet jį ir sutvirtino. Puiki medžiaga

KONTAKTAI

UAB „TERMOCELĖ“
Įmonės Kodas: 304 099 520
PVM kodas: LT10 0009 7553 17
A/s LT94 4010 0510 0354 1823 DNB bankas
Mob.: +370 674 72 285


Informacija apie Jūsų duomenis nėra renkama, nei kaip nors prieinama trečiosioms šalims. Detalesnė informacija apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama mūsų privatumo politikoje.