Stogo šiltinimas poliuretano puta

  • Stogo šiltinimas poliuretano puta
  • Stogo šiltinimas poliuretano puta
  • Stogo šiltinimas poliuretano puta

Ar pastebėjote, kad uždengtas puodas įkaista greičiau. Tai vyksta todėl, kad šiluma kyla į viršų, šis procesas taip pat vyksta ir name. Iki 40% šilumos prarandama per stogą, tad tinkamai izoliuotas stogas leis sutaupyti nemažai pinigų, taip pat išvengti brangaus remonto dėl atsiradusio pelėsio.

Dažniausios problemos, kurias turi akmens vata apšiltinti stogai atsiranda dėl nekokybiško vatos sudėjimo. Vata dedama nesilaikant technologinių nurodymų, neįmanoma tinkamai užizoliuoti kampų, kurie nėra 90 laipsnių, dėl to atsiranda šalčio tiltai ir atsiranda drėgmė, o vėliau ir pelėsis.

Vienintelis būdas kokybiškai apšiltinti stogą- besiųlės technologijos taikymas arba šiltinimas poliuretano puta. Stogo šiltinimui galima pasitelkti tiek uždarų, tiek atvirų porų poliuretano putą, priklausomai nuo poreikių. Apšiltinę stogą poliuretano puta nemažai sutaupysite šildymo sezono metu, o vasaros metu mėgausitės gaivia vėsa.

UAB „TERMOCELĖ“
Įmonės Kodas: 304 099 520
PVM kodas: LT10 0009 7553 17
A/s LT94 4010 0510 0354 1823 DNB bankas
Mob.: +370 674 72 285


Informacija apie Jūsų duomenis nėra renkama, nei kaip nors prieinama trečiosioms šalims. Detalesnė informacija apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama mūsų privatumo politikoje.